Dominujący styl osobowości

Coś jest ze mną nie tak!

🙈A już myślałem, że ze mną jest coś nie tak⁉️
To słowa mojego klienta, właściciela niewielkiej firmy usługowej, po tym jak usłyszał, jaki jest jego styl zachowań. Ulżyło mu, odetchnął z ulgą, a uśmiech pojawił mu się na twarzy.

📈⌛🎯🥇Klient, to osoba czynu, szybko działa, zanim pomyśli, to już zrobi. Energiczna, zdecydowana, liczy się dla niego cel i rezultat. Jest niecierpliwy, wysoko stawia sobie poprzeczkę, przez to jego pracownicy również mają postawioną bardzo wysoko.

♥️Budowanie relacji z ludźmi jest dla niego wyzwaniem. Emocje są jego słabym punktem, dlatego czasami jest bezceremonialny i odbierany jako agresywny. Lubi mieć nad wszystkim kontrolę i jednocześnie go to drażni.

💥Mój klient długo się nie nacieszył tym, że jest taką osobowością. Jako szef, który chce zbudować samodzielny zespół, musi mocno dbać o relacje i zaufanie, w to wymaga od niego więcej energii, uważności na siebie i na ludzi.

💪Jednak sama świadomość tego, że jest takim typem osobowości, pozwoliła mu na uspokojenie swoich emocji, spojrzenie na siebie z innej perspektywy, zaakceptowanie siebie. Teraz czeka go praca nad swoimi zachowaniami, których będzie uczył się małymi krokami.

➡️Jeśli chcesz poznać siebie, a także swoich ludzi w zespole, zapraszam Cię na #warsztaty „Poznaj swój zespół i zmień pracę na spokojniejszą”. Tutaj pracujemy w małej kameralnej grupie. Więcej informacji znajdziesz w sklepie w produktach kursy, szkolenia.

➡️Jeśli wolisz pracę indywidualną, umów się na spotkanie online i sprawdzimy, czego potrzebujesz, żeby lepiej się ze sobą czuć.

Przeczytaj także https://annadziwulska.pl/prowadzic-za-reke/ i działaj!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *